Menu

Co warto zobaczyć w Rumi, kilkudniowy pobyt?

27 lutego 2013 - Bez kategorii

Myślę, że zwiedzanie Rumi warto zacząć od ruin Kościoła Świętego Krzyża następnie warta uwagi jest Góra Markowca, która stanowi doskonały punkt widokowy na Pradolinę Kaszubską, Zatokę Gdańską i Hel. Wartym uwagi miejscem jest Kaktusiarnia państwa Hinzów, która z pewnością wzbudzi ciekawość, gdyż jest to miejsce rzadko spotykane w Polsce;) Na dłuższy pobyt warto zadbać o komfortowe warunki noclegowe aby dobrze wypocząć. Polecałabym portal , który zawiera szeroki wybór ofert spania w różnych standardach 😉 A co do innych atrakcji Rumi i okolic polecam odwiedzić okoliczną plażę miejską w Rewie, oraz szkółkę windsurfingową. Już od dawna w altanie koncertowej w Parku Żelewskiego odbywają się imprezy plenerowe i pikniki cieszące się dużym zainteresowaniem wsród turystów. Rumia jest wspaniałym miejscem, dobrym i na rodzinne wyjazdy i na pikniki ze znajomymi.

3 myśli nt. „Co warto zobaczyć w Rumi, kilkudniowy pobyt?

Iwona

Rumie pamiętam z dzieciństwa, ponieważ mieszkała tam moja babcia i tam jeździłam na wakacje. Teraz jak patrze na zdjęcia z Rumii i czytam wiadomości, to nie dowierzam, jak tam mała urocza miejscowość zmieniła się w miasto.

Mateusz

Witam Cię widzę że ty też znasz Kaktusiarnię, jest to wspaniałe miejsce na weekend:-)

Iwona

O tej Kaktusiarni wiedzą już chyba wszyscy turyści 🙂 Ja tam byłam raz i jak na razie wystarczy wolę konne przejażdżki po plaży i rowerowe wycieczki np. na Hel 🙂

Komentarze są wyłączone.